Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka w ciągu: 3 dni
2295,00 PLN

Nowoczesny dezynfektor służacy do dezynfekcji wielu różnych niewielkich przedmiotów a w szczególności obuwia, drobnej odzieży, zabawek, pluszaków, kasków, telefonów komórkowych, zestawów słuchawkowych. Można w nim dezynfekować wszelkie produkty domowego użytku, jedynym ograniczeniem są rozmiary wewnętrzne urządzenia. Sam proces dezynfekcji jest prosty i trwa zaledwie 8 minut.


Urządzenie prezentuje się bardzo elegancko oraz zajmuje niewiele miejsca. Nie wymaga konserwacji, nie posiada elementów eksploatacyjnych.

Zasada działania:

Do przeprowadzania dezynfekcji wykorzystywane są cząsteczki nanosrebra oraz ozon. Zarówno srebro jak i ozon mają właściwości antybakteryjne Połaczenie tych dwóch czynników sprawia że proces dezynfekcji jest niezwykle skuteczny i szybki. Używane w urządzeniu nanocząsteczki srebra mierzą 25 nanometrów. Srebro rozdrobnione do tak małych nanocząsteczek ma większą powierzchnię czynną, a tym samym nieosiągalny do tej pory potencjał biobójczy. Specjalny nowatorski system cząsteczek nanosrebra i ozonu przez 8 minut Podczas dezynfekcji usuwamy 650 różnych bakterii oraz 99,7 grzybów. Z przedmiotów umieszczonych w urządzeniu skutecznie usuwane są również przykre zapachy.Przykłady zastosowań:

- kluby fitness

- hotele

- wszelkiego rodzaju kluby sportowe

- salony kosmetyczne, fryzjerskie

- baseny

- szpitale

- gabinety medyczne

- placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, kluby malucha, szkoły)Parametry techniczne:

- Zużycie energii: 12W
- Zasilanie: AC 220V (adaptery 12V)

- Minimalna żywotność 35 tys. cykli

Wymiary zewnętrzne:

- Wysokość: 300mm,

- Szerokość: 320mm,

- Głębokość: 375mmWymiary wewnętrzne:

- Wysokość: 235mm

- Szerokość: 260mm

- Głębokość: 330mmGwarancja 24 miesiące