Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka w ciągu: 1 dni
1599,00 PLNEllaim to wydajny koreański generator aktywnego wodoru o pojemności 1,5l, dzięki czemu sprawdzi się idealnie do przygotowywania zdrowej wody wzbogaconej o wodór dla całej rodziny.

Wystarczą zaledwie 3 minuty aby przygotować bogatą w wodór, zdrową wodę. Poza wysokim nasyceniem wody wodorem wykazuje ona również właściwości alkaliczne podnosząc poziom pH oraz posiada ujemny ORP.Urządzenie posiada najlepsze elektrody platynowe, zabezpieczone przed odkładaniem się osadu dzięki funkcji samooczyszczania. Dodatkowo w urządzeniu znajduje się specjalna nakładka z minerałami, która w trakcie pracy urządzenia, uwalnia niezbędne minerały i pozbawia chloru, metali ciężkich oraz nieprzyjemnego smaku i zapachu. Generator aktywnego wodoru Ellaim może również produkować aktywny wodór na wodzie z filtra odwróconej osmozy.Warto w tym miejscu jako ciekawostkę dodać że woda bogata w aktywny wodór wypływa ze znanych źródeł uzdrawiających m.in. Lourdes w Francji, Nordenau w Niemczech, Tlacote w Meksyku czy Nadana w IndiachWody z aktywnym wodorem nie można kupić, ponieważ wodór to gaz lotny i po kilkudziesięciu minutach od czasu pobrania ze źródła lub wytworzenia w generatorze uchodzi z wody.


Zestaw zawiera 1 filtr z minerałami który wystarcza na ok. 4 miesiące. Koszt wymiennego filtra to 38 zł, tak więc roczny koszt eksploatacji zamyka się w kwocie poniżej 120zł.Zestaw zawiera:

- Ellaim aktywator wodoru

- Zasilacz 12V

- Filtr z minerałami - 1 szt

- Instrukcja obsługi

- Karta gwarancyjnaParametry techniczne:

- Wymiary: 180x340x97 mm

- Waga: 980 g

- Pojemność: 1,5L.

- Zasilanie: 12V 50~60 Hz

- Produkcja wodoru: Czas pracy 3 min (0,3-0,6 ppm), 5 min (0,6-0,9 ppm)Produkt posiada certyfikaty CE, RoHS, TUV

Gwarancja 24 miesiące