Wczytuję dane...
Zakupy na raty

TERAZ RATY CAŁKOWITE 0% !

Naszym klientom umożliwiamy również zakup urządzeń z naszej oferty w dogodnym systemie ratalnym. Współpracujemy w tym zakresie z Santander Consumer BankiemZobacz jak szybko i wygodnie dokonać zakupu ratalnego w kilku prostych krokach:


1. Wybierz towar i złóż zamówienie
 

2. Wybierz formę płatności eRaty, wypełnij e-wniosek o kredyt i czekaj na kontakt konsultanta Banku
 

3. Zdecyduj jak chcesz dokonać weryfikacji swojej osoby:

- podpisanie umowy kredytowej którą przywiezie kurier (wydłuża czas realizacji zamówienia o kilka dni)

- przelew 1 zł z własnego konta na wskazane konto Santander Banku (zalecane)
 

4. Odbierz towar i ciesz się zakupem

Po pozytywnej weryfikacji dokumentów kredytowych przez Bank natychmiast wysyłamy towar pod wskazany adresNa chwilę obecną naszym klientom oferujemy również promocyjne warunki 10 rat 0%.

- brak odsetek

- brak prowizji

- brak ubezpieczeń

Przykład:

Wartość zamówienia 1500 zł

10 x 150 = 1500 zł


Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10x0%, zawartego na okres 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 28.09.2018 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100 zł.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu.