Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Wysyłka w ciągu: 1-3 dni
129,00 PLN

Warstwowy filtr, który w jednym miejscu łączy filtr wstępny, filtr HEPA 13 oraz filtr z aktywnym węglem i filtrem fotokatalitycznym.


Filtr wstępny 

Jego zadaniem jest blokada większych zanieczyszczeń: włosów, sierści, kurzu czy też okruchów tak by nie dostały się ode do kolejnych filtrów i nie spowodowały ich zapchania. 

Filtr HEPA 13 

Wykonany z cienkiego jak papier materiału filtracyjnego wykonanego z włókna szklanego o charakterystycznej wielkości włókien oraz odpowiednim ich rozłożeniu. Skuteczne, bo w 99,9% usuwa z powietrza zanieczyszczenia o cząsteczkach z zakresu wielkości od od 0,003 μm do ponad 10 μm takie jak między innymi: pyły zawieszone m.in. PM2.5, PM10, pyłki roślin, zarodniki pleśni czy alergeny roztoczy, unoszący się kurz i sierść, niektóre bakterie, wirusy i zarodniki grzybów Filtr z aktywnym węglem + filtr fotokatalityczny 

Filtry węglowe uzupełniają pracę filtrów HEPA. Usuwają organiczne zanieczyszczenia gazowe takie jak między innymi lotne związki organiczne, dym z papierosów oraz odory. Filtry fotokatalityczne przyspieszają reakcje chemiczne. Rozdrobniony tlenek tytanu pod wpływem światła wzmacnia bakteriobójcze działanie filtra UV.