Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Wysyłka w ciągu: 1-3 dni
259,00 PLN

Komplet 3 filtrów do oczyszczacza powietrza Inzeni GL-8138:

– Filtr HEPA H13

– Siatka z aktywnym węglem

– Siatka chłodząco-katalizująca


Filtry są w stanie wychwycić więcej niż 99,99% cząstek, których średnica wynosi 0,3μm (1/200 średnicy włosa).


Dzięki nim oczyszczacz powietrza GL-8138 jest w stanie przefiltrować te wszystkie związki i wprowadzić do pomieszczenia całkowicie świeże powietrze.   • Filtr HEPA: jest w stanie wychwycić więcej niż 99,99% cząstek, których średnica wynosi 0,3 mm (1/200 średnicy włosa). Filtr HEPA jest najbardziej wydajnym filtrem wychwytującym zanieczyszczenia takie jak kurz, dym i bakterie. Cząstki uwalniane przez pałanie papierosów mają średnicę 0,5 mm. 


  • Siatka z aktywnym węglem: uznana na arenie międzynarodowej jako ekspert od zanieczyszczeń, której głównymi cechami jest usuwanie nieprzyjemnych zapachów i sterylizacja. Nie istnieje wiele środków chemicznych, które zapobiegają starzeniu się mebli i oczyszczają je. 


  • Siatka chłodząco-katalizująca: jest to rodzaj zaawansowanego technologiczne katalizatora, nie tylko jest katalizatorem dla procesu utleniania się formaldehydów, ale także amoniaku, toulenu, ksylenu, siarczku wodoru oraz wielu innych szkodliwych gazów pochodzących od VOC. Substancjami powstającymi w reakcji jest woda i dwutlenek węgla.