Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka w ciągu: 3 dni

Ten model jest niedostępny. Szukasz ozonatorów do pracy ciągłej? Zobacz profesjonalną linię polskich generatorów z rodziny X-PRO AIR
Przedstawiamy ozonator w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, wyjątkowo solidny i trwały, niezawodny w każdych warunkach pracy. Wydajność tego generatora to 12g/h. Jako jeden z nielicznych ozonatorów na rynku i jedyny w tym przedziale cenowym jest on przeznaczony do pracy ciągłej, bez żadnych ograniczeń. Możliwość pracy ciągłej może mieć duże znaczenie w niektórych procesach ozonowania, ponieważ możemy tutaj wykorzystać wydajność ozonatora w 100%.


Wszystkie podzespoły wykorzystane do budowy ozonatora są najwyższej jakości, bardzo trwałe, dzięki czemu mamy gwarancję solidności i niezawodności urządzenia. Dlatego również dla firm gwarancja na ten model wynosi 2 lata.


Kolejnym bardzo dużym atutem tego ozonatora jest brak wbudowanych programatorów czasu pracy. Dzięki temu ozonator może pracować w trybie ciągłym lub w razie potrzeby określonej cykliczności pracy można zastosować dowolny zewnętrzny sterownik czasowy.


Zastosowania:

- ozonowanie wszelkiego rodzaju pomieszczeń mieszkania, domy, biura, pomieszczenia w budynkach użyteczności publicznej, magazyny, pomieszczenia przemysłowe i gospodarcze, sanitariaty, chłodnie, kuchnie itd

- ozonowanie i odgrzybianie klimatyzacji samochodowej

- ozonowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, przestrzeni ładunkowych


Parametry techniczne:

- Napięcie zasilania 220-240V

- Moc 100W

- Wydajność ozonu 12g/h

- Praca ciągła bez ograniczeń

- Możliwość współpracy z każdym sterownikiem czasowym – pełna dowolność kształtowania czasu pracy ozonatora

- Obudowa ABS

- Waga: 3 kg