Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Wysyłka w ciągu: 1 dni
25,90 PLN
i-Leasing - leasing online

Książka „Lecznicza woda” to obowiązkowa lektura dla osób, które pragną zgłębić temat wyjątkowych właściwości leczniczych wody wzbogaconej minerałami. Książka jest swoistym podsumowaniem 18 – letnich badań Diny Aschbach, naukowca oraz lekarza, a jej dorobek naukowy w tym temacie stanowi podwaliny teoretyczne owej lektury.

Wszechstronne studium Diny Aschbach umożliwiło stworzenie nowatorskiej metody wykorzystania wody wzbogacanej minerałami do leczenia typowych dla nowoczesnego społeczeństwa dolegliwości takich jak: nadciśnienie, chroniczne zapalenia, a nawet nowotwory. Mimo naukowych podwalin książki, została ona napisana bardzo prostym i przystępnym językiem, dzięki któremu lektura nie jest nużąca. Szczególnym walorem tej pozycji jest mnogość praktycznych w zastosowaniu rad dotyczących zwalczania dolegliwości, które dotykają nas na co dzień i wynikają z szybkiego tempa naszego życia codziennego, na przykład egzemy, zapalenia jamy ustnej, łysienia czy bardzo często występujących w obecnych czasach alergii.

Autorka wyczerpująco porusza zagadnienia związane między innymi z przeciwutleniaczami, wodą żywą i martwą oraz leczeniem wszelkich dolegliwości roztworami jonizowanymi. Mimo niewielkiej objętości, książka jest prawdziwą skarbnicą wiedzy przekazanej w prosty i zachęcający sposób. Jeśli pragniesz wyjść krok naprzód temu, co bardzo agresywnie i na każdym kroku proponują obecnie koncerny farmaceutyczne, którym z pewnością nie zależy na polepszeniu naszego stanu zdrowia, a przede wszystkim na wzbogaceniu się na naszej pogarszającej się odporności, ta książka jest obowiązkową lekturą dla Ciebie.

Dina Aschbach jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Tashkent w Uzbekistanie. Jej bogaty dorobek intelektualny obejmuje ponad 50 bardzo chętnie cytowanych prac naukowych. Dzięki stale prowadzonym badaniom naukowym opracowała skuteczne, naturalne metody leczenia, które są praktykowane na całym świecie.Tytuł: Lecznicza woda Żywa i martwa woda gwarancją zdrowia i długowieczności

Autor: Aschbach Dina

Wydawnictwo: Vital

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 252

Format: 14.0x20.0cm

Oprawa: Miękka