Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Wysyłka w ciągu: 1 dni
22,90 PLN
i-Leasing - leasing online

Srebro koloidalne to naturalny antybiotyk oraz lek antywirusowy, po który chętnie sięgano do połowy XX wieku. Wraz z gwałtownie rozwijającym się rynkiem farmaceutycznym, srebro koloidalne zostało zepchnięte w cień na rzecz wszechobecnych antybiotyków, które bardzo chętnie wypisują lekarze. Ze względu na narastającą ilość kontrowersji dotyczącą terapii antybiotykowych, srebro koloidalne jako alternatywna, naturalna i bardzo skuteczna metoda leczenia ponownie odzyskuje swoją świetność.


Srebro koloidalne jako lek zdrowy antybiotyk” to doskonała propozycja dla osób pragnących zgłębić wiedzę na temat tej dobroczynnej dla naszego zdrowia substancji. Tę książkę składającą się z 9 rozdziałów wyróżnia mnogość praktycznych treści oraz bogactwo faktów, jednak na szczególną uwagę zasługuje obszerny opis kuracji srebrem aż 80 chorób i dolegliwości, między innymi takich jak egzema, trądzik, grzybica, astma, przeziębienie oraz wiele innych. Dzięki książce poznamy szczegółowe wytyczne dotyczące właściwych dawek srebra koloidalnego, których działanie przyczyni się do zwalczania różnorakich schorzeń.


Poza wyjątkowym zbiorem praktycznych rad, książka zawiera także wiele interesujących faktów związanych ze srebrem koloidalnym – opis produkcji srebra koloidalnego, jego charakterystykę chemiczną, możliwości zastosowania, czy ciekawostki historyczne opisujące wykorzystanie srebra koloidalnego w medycynie dawnych czasów, alchemii, homeopatii, antropozofii czy litoterapii.


Książka rozprawia się również z wieloma mitami, w które na przestrzeni lat obrosło srebro koloidalne, między innymi z bardzo głośnym przypadkiem „niebieskiego człowieka”, który rzekomo przedawkował srebro. Wszystkie informacje zawarte w książce są udowodnione naukowo, a skuteczność oraz zdrowotne właściwości srebra przedstawione w książce oparte są między innymi na badaniach naukowych prowadzonych przez Uniwersytet Teksański.


Autorzy książki to osoby o szerokim dorobku akademickim – Wener Kuhni jest z wykształcenia naturopatą, psychoterapeutą specjalizującym się w homeopatii, kamieniach leczniczych oraz leczeniu olejkami eterycznymi. Jest autorem wielu prac naukowych, a spod jego ręki wyszła również ceniona książka „Aktywny zeolit klinoptylolit. Od boreliozy po choroby autoimmunologiczne”. Walter Von Holst specjalizuje się w tematyce kryształów leczniczych, prowadzi Centrum Steinkreis w Stuttgardzie, oferujące kursy wiedzy o leczeniu kamieniami szlachetnymi, zdrowotnych kryształach oraz medycynie holistycznej.


Autor: Kuhni Werner, Holst Walter

Wydawnictwo: Puraba

Języki: polski

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 132

Format: 13,5 x 21cm

Oprawa: Miękka