Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Wysyłka w ciągu: 1-3 dni
149,00 PLN

BEAUTY

Wkład mineralizujacy poprawiający kondycję skóry, włosów i paznokci oraz wzmacniający kości

W skład wkładu BEAUTY wchodzą minerały:

  • kamień PI zawierający tlenek krzemu,

  • granulki turmalinu zawierajace wapń, żelazo, magnez i bor

  • granulki generujące jony ujemne

Minerały zawarte we wkładzie Beauty znane są z korzystnego wpływu na kondycję skóry, włosów i paznokci, a także na wzmocnienie kości.


Dostarczając organizmowi mikroelementy Beauty Twoje paznokcie, włosy i skóra będą odżywione i piękne. Dodatkowo zadbasz o kości, aby były zdrowe i pozwoliły Ci być sprawnym przez długie lata, uprawiać sporty oraz cieszyć się zdrowiem i dobrą formą fizyczną.


Natomiast braki tych mikroelementów mogą skutkować szarą, suchą, skórą, łamliwością paznokci oraz wypadaniem włosów. Dodatkowo niedobór mikroelementów osłabiają kości, utrudniając codzienne funkcjonowanie.Certyfikaty


Woda mineralizowana
to woda bogata w minerały, które pełnią ważną rolę dla naszego zdrowia. Każdy z minerałów spełnia określoną funkcję w organiźmie, by zapewnić jego sprawne funkcjonowanie i dobre samopoczucie.


Wkłady mineralizujące marki Aquator dedykowane są do stosowania w jonizatorach wody Aquator Vivo Classic i Aquator Vivo Silver+. Dzięki nim woda wzbogacana jest o dodatkowe mikroelementy takie jak: wapń, magnez, sód, potas, itp. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku wody całkowicie pozbawionej minerałów (demineralizowanej). W takiej wodzie minerały są niezbędne do przeprowadzenia procesu jonizacji wody (elektrolizy).Żywotność wkładów to 270 litrów – 90 uruchomień aQuatora VIVO

Jonizator nie jest przedmiotem oferty