Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Wysyłka w ciągu: 5 dni
4599,00 PLN

                                                                                        

Nawilżacz/oczyszczacz powietrza SPA na bazie wytwornic mgły techniką ultradźwiękową, o dużej wydajności nawilżania, przeznaczonym do zabudowy. Urządzenia z serii SPA umożliwia kompleksową obróbkę uszlachetniającą powietrza w pomieszczeniach zamkniętych lub wydzielonych strefach.

Urządzenie w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce z wysokiej jakości podzespołów.

 
 

Podstawowe funkcje:

 

- Nawilżacz

 

- Oczyszczacz powietrza z kurzu i zapachów

 

- Urządzenie do aromaterapii

 

- Ujemna jonizacja powietrza


 

Zastosowanie:

 

- Profesjonalne nawilżanie mgłą z jednoczesnym oczyszczaniem z cząstek kurzu i dymu w dużych pomieszczeniach mieszkalnych, pomieszczeniach usługowych, handlowych, produkcyjnych, sanatoryjnych o powierzchni do 600m2 i kubaturze 2000m3.

- Zastosowanie w procesach produkcyjnych i laboratoryjnych w branży meblarskiej, drzewnej, dziewiarskiej, piekarniczej, tytoniarskiej itp.. jako nawilżacze do pomieszczeń o powierzchni do 600m2 i kubaturze 2000m3.

- Zastosowania technologiczne jako nawilżanie stanowiskowe z ukierunkowaniem strumienia lub kilu strumieni mgły do wyznaczonych stref: taśmy produkcyjne, linie poligraficzne, kanały klimatyzacji w pomieszczeniach produkcyjnych, kanały przygotowań półfabrykatów i wiele innych podobnych zastosowań

- Zastosowanie agrotechniczne w przechowalniach warzyw i owoców, uprawie pieczarek, boczniaków, magazynach kwiatów ciętych i doniczkowych

- Do wody można dolać olejki aromaterapeutyczne uzyskując odpowiednie walory prozdrowotne powietrza oraz jego zapach.

 

Warto w tym miejscu podkreślić że jest to jedynie przykładowy ułamek możliwych zastosowań tego urządzenia. Istnieje cała rzesza zastosowań – wszędzie tam gdzie potrzebne jest powietrze o określonych parametrach, wszędzie tam nasze urządzenia znajdą swoje zastosowanie.

 

 

 

Cechy użytkowe:

 

- Energooszczędne

 

- Wytwarzają wilgoć w postaci mgły o temperaturze pokojowej i doskonałym rozdrobnieniu 1-30 mikronów, która jest w całości absorbowana przez powietrze w całym pomieszczeniu lub nawilża określone strefy

 

- Uzyskują natychmiast po włączeniu pełną wydajność emisji mgły lub aerozoli solankowych oraz umożliwiają pełną regulację nawilżania za pomocą prostych regulatorów wilgotności

- Pracują poprawnie na wodzie ze zwykłych ujęć komunalnych i przemysłowych bez potrzeby stosowania dodatkowych filtrów czy instalacji zmiękczających. Nie dotyczy to przypadków kiedy stosowanie wody demineralizowanej, destylowanej lub wodnych roztworów związków chemicznych jest wymogiem technologicznym

 

- Podczas procesu łączenia zasysanego do zbiornika powietrza z wytworzoną w zbiorniku mgłą następuje proces pochłaniania przez wodę zanieczyszczeń typu: kurz, dym, zapachy. Nawilżacze zatem doskonale spełniają funkcję oczyszczacza powietrza.

 

- Jedyny koszt eksploatacji to okresowa wymiana membran piezoelektrycznych co 6 miesięcy

 

 

 

Dane techniczne:    (standardowa wersja wykonania)
 

1. Parametry elektryczne zasilacza i generatora: 230V/36V AC

2. Moc 710W/15,2A

3. Wydajność generatora mgły: do 9000ml/h

4. Wydajność wentylatora: 270m3/h, 230V50Hz

5. Zasilanie standardowe - przedłużacz 10m z wyłącznikiem

6. Obudowa beczkowa   śr. 48cm  wys. 56cm

7. Pojemność  zbiornika 70 lub 100 litrów

8. Czas zamgławiania na zbiorniku do 12 godz.

9. APW - automatyczny pobór wody

 

 

Dodatkowe informacje techniczne:

- Kanał wlotu powietrza wtłaczanego wentylatorem oraz kanał emisji mgły realizowane mogą być sztywnymi lub elastycznymi kanałami lub ich kombinacją o średnicy 100, 125  i 150mm. Wariant wykonania wlotu powietrza oraz kanału emisji mgły nie ma wpływu na cenę końcową urządzenia.
 

- Nawilżanie pomieszczenia do wilgotności powyżej 65% wymaga doprowadzania powietrza z poza strefy nawilżanej - w innym przypadku zbyt wilgotne powietrze może uszkodzić wentylator. W tym celu również bezpłatnie dopasowujemy odpowiednią długość kanałów wlotowych i wylotowych.

 

- Dla spełnienia bardzo ściśle określonych procedur nawilżania w procesach agrotechnicznych, technologicznych czy też profilaktyki zdrowotnej zaleca się wyposażenie urządzenia w szafę sterującą – opcja dodatkowa.

 

 

Zestaw zawiera:
  

- nawilżacz/oczyszczacz powietrza SPA 12M o zwiększonej wydajności 9l/h

- indywidualnie dobrane kanały wlotu powietrza oraz emisji mgły

- szczegółowa instrukcja obsługi

- pisemna karta gwarancyjna

- paragon fiskalny lub faktura Vat

 

 

Produkt zgodny z dyrektywą RoHS

Posiada certyfikat CE

Gwarancja 12 miesięcy