Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka w ciągu: 3 dni
4299,00 PLN

Wielofunkcyjny nawilżacz Turbo na bazie wytwornic mgły techniką ultradźwiękową, umożliwia kompleksową obróbkę uszlachetniającą powietrza w pomieszczeniach zamkniętych lub wydzielonych strefach. 

Zastosowanie większego zbiornika - 45 litrów zwiększa wydajność urządzenia ze względu na możliwość zastosowanie większych wlotów i wylotów powietrza, oraz pozwala na dłuższą bezobsługową pracę w warunkach ręcznego zasilania wodą. Dodatkowo w modelach z rodziny N45 stosowane są dwa kanały emisji mgiełki zamiast jednego. Pozwala to na jeszcze bardziej efektywne rozprowadzanie jej w pomieszczeniu.

Urządzenie w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce z wysokiej jakości podzespołów.

 

 

Podstawowe funkcje:

 

 - Nawilżacz

 

- Oczyszczacz powietrza z kurzu i zapachów

 

- Urządzenie do aromaterapii

 

- Ujemna jonizacja powietrza


 

Zastosowanie:
 

- Profesjonalne nawilżanie mgłą z jednoczesnym oczyszczaniem z cząstek kurzu i dymu w dużych pomieszczeniach mieszkalnych, pomieszczeniach usługowych, handlowych, produkcyjnych, sanatoryjnych o powierzchni do 600m2 i kubaturze 2000m3.

- Zastosowanie w procesach produkcyjnych i laboratoryjnych w branży meblarskiej, drzewnej, dziewiarskiej, piekarniczej, tytoniarskiej itp.. jako nawilżacze do pomieszczeń o powierzchni do 600m2 i kubaturze 2000m3.

- Zastosowania technologiczne jako nawilżanie stanowiskowe z ukierunkowaniem strumienia lub kilu strumieni mgły do wyznaczonych stref: taśmy produkcyjne, linie poligraficzne, kanały klimatyzacji w pomieszczeniach produkcyjnych, kanały przygotowań półfabrykatów

- Zastosowanie agrotechniczne w niedużych przechowalniach warzyw i owoców, uprawie pieczarek, boczniaków, magazynach kwiatów ciętych i doniczkowych

- Do wody można dolać olejki aromaterapeutyczne uzyskując odpowiednie walory prozdrowotne powietrza oraz jego zapach.


Warto w tym miejscu podkreślić że jest to jedynie przykładowy ułamek możliwych zastosowań tego urządzenia. Istnieje cała rzesza zastosowań – wszędzie tam gdzie potrzebne jest powietrze o określonych parametrach, wszędzie tam nasze urządzenia znajdą swoje zastosowanie.

 

 

Cechy użytkowe:

 

- Energooszczędne

 

- Wytwarzają wilgoć w postaci mgły o temperaturze pokojowej i doskonałym rozdrobnieniu 1-30 mikronów, która jest w całości absorbowana przez powietrze w całym pomieszczeniu lub nawilża określone strefy

 

- Uzyskują natychmiast po włączeniu pełną wydajność emisji mgły oraz umożliwiają pełną regulację nawilżania za pomocą prostych regulatorów wilgotności

 

- Pracują poprawnie na wodzie ze zwykłych ujęć komunalnych i przemysłowych bez potrzeby stosowania dodatkowych filtrów czy instalacji zmiękczających. Nie dotyczy to przypadków kiedy stosowanie wody demineralizowanej, destylowanej lub wodnych roztworów związków chemicznych jest wymogiem technologicznym

 

- Podczas procesu łączenia zasysanego do zbiornika powietrza z wytworzoną w zbiorniku mgłą następuje proces pochłaniania przez wodę zanieczyszczeń typu: kurz, dym, zapachy. Nawilżacze zatem doskonale spełniają funkcję oczyszczacza powietrza.

 

- Jedyny koszt eksploatacji to okresowa wymiana membran piezoelektrycznych co 6 miesięcy

 

 

Dane techniczne:     (standardowa wersja wykonania)
 

1. Parametry elektryczne zasilacza i generatora: 230V/36V AC 360VA/8A

2. Wydajność generatora mgły: do 9000ml/h

3. Wydajność wentylatora 100m3/godzinę, 230V50Hz

4. Zasilanie standardowe - przedłużacz z wyłącznikiem

5. Wymiary przybliżone (cm):  wys.100 dł. 40 szer. 50

6. Pojemność zbiornika 45 litrów,   wymiary przybliżone (cm):  wys.100 dł. 40 szer. 50

7. Maksymalna ilość wody w zbiorniku 30 l

8. Minimalna ilość wody 10 l

9. APW - automatyczny pobór wody

 
 

Dodatkowe informacje techniczne:
 

- Kanał wlotu powietrza wtłaczanego wentylatorem oraz kanał emisji mgły realizowane mogą być sztywnymi lub elastycznymi kanałami lub ich kombinacją o średnicy 100, 125  i 150mm. Wariant wykonania wlotu powietrza oraz kanału emisji mgły nie ma wpływu na cenę końcową urządzenia.
 

- Nawilżanie pomieszczenia do wilgotności powyżej 65% wymaga doprowadzania powietrza z poza strefy nawilżanej - w innym przypadku zbyt wilgotne powietrze może uszkodzić wentylator. W tym celu również bezpłatnie dopasowujemy odpowiednią długość kanałów wlotowych i wylotowych.

 

- Dla spełnienia bardzo ściśle określonych procedur nawilżania w procesach agrotechnicznych, technologicznych czy też profilaktyki zdrowotnej zaleca się wyposażenie urządzenia w szafę sterującą – opcja dodatkowa.

 
 

Zestaw zawiera:
 

- nawilżacz/oczyszczacz powietrza TURBO N45 12MS

- indywidualnie dobrane kanały wlotu powietrza oraz emisji mgły

- szczegółowa instrukcja obsługi

- pisemna karta gwarancyjna

- paragon fiskalny lub faktura Vat
 

 

Produkt zgodny z dyrektywą RoHS

Posiada certyfikat CE

Gwarancja 12 miesięcy