Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka w ciągu: 5 dni
2649,00 PLN

                                                                 


Wielofunkcyjny nawilżacz Turbo na bazie wytwornic mgły techniką ultradźwiękową, umożliwia kompleksową obróbkę uszlachetniającą powietrza w pomieszczeniach zamkniętych lub wydzielonych strefach. 


Urządzenie w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce z wysokiej jakości podzespołów.

 

 

Podstawowe funkcje:

 

 - Nawilżacz

 

- Oczyszczacz powietrza z kurzu i zapachów

 

- Urządzenie do aromaterapii

 

- Ujemna jonizacja powietrza


 

Zastosowanie:
 

- Profesjonalne nawilżanie mgłą z jednoczesnym oczyszczaniem z cząstek kurzu i dymu w dużych pomieszczeniach mieszkalnych, pomieszczeniach usługowych, handlowych, produkcyjnych, sanatoryjnych o powierzchni do 600m2 i kubaturze 2000m3.

- Zastosowanie w procesach produkcyjnych i laboratoryjnych w branży meblarskiej, drzewnej, dziewiarskiej, piekarniczej, tytoniarskiej itp.. jako nawilżacze do pomieszczeń o powierzchni do 600m2 i kubaturze 2000m3.

- Zastosowania technologiczne jako nawilżanie stanowiskowe z ukierunkowaniem strumienia lub kilu strumieni mgły do wyznaczonych stref: taśmy produkcyjne, linie poligraficzne, kanały klimatyzacji w pomieszczeniach produkcyjnych, kanały przygotowań półfabrykatów

- Zastosowanie agrotechniczne w niedużych przechowalniach warzyw i owoców, uprawie pieczarek, boczniaków, magazynach kwiatów ciętych i doniczkowych

- Do wody można dolać olejki aromaterapeutyczne uzyskując odpowiednie walory prozdrowotne powietrza oraz jego zapach.


Warto w tym miejscu podkreślić że jest to jedynie przykładowy ułamek możliwych zastosowań tego urządzenia. Istnieje cała rzesza zastosowań – wszędzie tam gdzie potrzebne jest powietrze o określonych parametrach, wszędzie tam nasze urządzenia znajdą swoje zastosowanie.

 

 

Cechy użytkowe:

 

- Energooszczędne

 

- Wytwarzają wilgoć w postaci mgły o temperaturze pokojowej i doskonałym rozdrobnieniu 1-30 mikronów, która jest w całości absorbowana przez powietrze w całym pomieszczeniu lub nawilża określone strefy

 

- Uzyskują natychmiast po włączeniu pełną wydajność emisji mgły oraz umożliwiają pełną regulację nawilżania za pomocą prostych regulatorów wilgotności

 

- Pracują poprawnie na wodzie ze zwykłych ujęć komunalnych i przemysłowych bez potrzeby stosowania dodatkowych filtrów czy instalacji zmiękczających. Nie dotyczy to przypadków kiedy stosowanie wody demineralizowanej, destylowanej lub wodnych roztworów związków chemicznych jest wymogiem technologicznym

 

- Podczas procesu łączenia zasysanego do zbiornika powietrza z wytworzoną w zbiorniku mgłą następuje proces pochłaniania przez wodę zanieczyszczeń typu: kurz, dym, zapachy. Nawilżacze zatem doskonale spełniają funkcję oczyszczacza powietrza.

 

- Jedyny koszt eksploatacji to okresowa wymiana membran piezoelektrycznych co 6 miesięcy

 

 

Dane techniczne:     (standardowa wersja wykonania)
 

1.Parametry elektryczne zasilacza i generatora: 230V/24V AC

2. Moc 150W/4,5A

3. Wydajność generatora mgły: do 1800ml/h

4. Wydajność wentylatora 100m3/godzinę, 230V50Hz

5. Zasilanie standardowe - przedłużacz z wyłącznikiem

6. Obudowa niebieska, satynowa lub transparentna

7. Pojemność zbiornika 30 litrów,  wymiary przybliżone (cm):  wys.100 dł. 60 szer. 40

8. Maksymalna ilość wody w zbiorniku 15 litrów

9. Minimalna ilość wody w zbiorniku 6 litrów

10. APW - automatyczny pobór wody


 

Dodatkowe informacje techniczne:
 

- Kanał wlotu powietrza wtłaczanego wentylatorem oraz kanał emisji mgły realizowane mogą być sztywnymi lub elastycznymi kanałami lub ich kombinacją o średnicy 100, 125  i 150mm. Wariant wykonania wlotu powietrza oraz kanału emisji mgły nie ma wpływu na cenę końcową urządzenia.
 

- Nawilżanie pomieszczenia do wilgotności powyżej 65% wymaga doprowadzania powietrza z poza strefy nawilżanej - w innym przypadku zbyt wilgotne powietrze może uszkodzić wentylator. W tym celu również bezpłatnie dopasowujemy odpowiednią długość kanałów wlotowych i wylotowych.

 

- Dla spełnienia bardzo ściśle określonych procedur nawilżania w procesach agrotechnicznych, technologicznych czy też profilaktyki zdrowotnej zaleca się wyposażenie urządzenia w szafę sterującą – opcja dodatkowa.


 

Zestaw zawiera:
  

- nawilżacz/oczyszczacz powietrza TURBO 5M

- indywidualnie dobrane kanały wlotu powietrza oraz emisji mgły

- szczegółowa instrukcja obsługi

- pisemna karta gwarancyjna

- paragon fiskalny lub faktura Vat
 

 

Produkt zgodny z dyrektywą RoHS

Posiada certyfikat CE

Gwarancja 12 miesięcy