Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Gwarancja: 30 miesięcy
Wysyłka w ciągu: 2 dni
69,00 PLN
i-Leasing - leasing online

Często nie zdajemy sobie sprawy z czynników, które mogą mieć wpływ na kondycję naszej cery, włosów, czy samopoczucia. Okazuje się, że nie tylko dieta, stosowanie kosmetyków oraz zdrowy tryb życia mają wpływ na nasz stan psychiczny oraz fizyczny. Jednym z bardzo często bagatelizowanych czynników jest suche powietrze, które zaskakująco niekorzystnie wpływa na otoczenie, w którym przebywamy. Nadmierna suchość, tak często osiągająca swoje apogeum w okresie grzewczym przypadającym na jesień i zimę, przynosi nieprzyjemne i długotrwałe skutki, np. wysuszenie błon śluzowych oraz skóry, co może przyczyniać się do kataru, uczucia suchości w gardle, trudności z oddychaniem, znacznego pogorszenia stanu cery i włosów.

Naprzeciwko problemowi nadmiernej suchości powietrza wychodzi ceniona firma D’Aveen, proponując wyjątkowy nawilżacz powietrza UH 102. Połączenie nowoczesnej technologii ultradźwiękowej oraz niezwykłej skuteczności nawilżania zwieńczonej przyjemnym dla oka wyglądem sprawia, że ten nawilżacz doskonale wpisze się w domową lub biurową przestrzeń, gwarantując odpowiednie nawilżenie powietrza przekładające się na natychmiastową poprawę ogólnej kondycji oraz samopoczucia. Nawilżacz zaprojektowano z myślą o maksymalizacji jego praktyczność, a dzięki kompaktowym wymiarom bezproblemowo zmieści się w każdym wnętrzu.

Nawilżacz powietrza UH 102 zawdzięcza swoją wyjątkowość innowacyjnej technologii ultradźwięków, które rozbijają cząsteczki wody, dając w rezultacie gładką i równą mgłę, charakteryzującą się wysoką skutecznością. Zaletą ultradźwiękowej technologii jest również wydłużony czas działania nawilżacza – może on pracować bez przerwy nawet do 8 godzin! Kolejną zaletą ultradźwiękowego systemu jest wyjątkowo cicha praca – nawilżacz pracuje nieomal bezgłośnie, nie zakłócając spokoju domowników lub pracowników.

Nawilżacz powietrza UH 102 to doskonałe rozwiązanie ze względu na wysoką skuteczność oraz niezwykłą prostotę użytkowania – urządzenie obsługuje się za pomocą prostego pokrętła, które pozwala na regulację siły wyrzutu mgiełki dostosowanego do własnych preferencji. Zaopatrzenie nawilżacza w ruchomą dyszę pozwala na zmianę kierunku wylotu mgiełki bez konieczności przestawiania urządzenia.

Poza wymienionymi praktycznymi aspektami, warta uwagi jest funkcja automatycznego wyłączania po osiągnięciu zerowego poziomu wody. Urządzenie można więc włączyć wychodząc z domu bez obaw, że dojdzie do całkowitego opróżnienia pojemnika.

Oprócz tak pożądanej w sezonie grzewczym funkcji nawilżenia powietrza, urządzenie może posłużyć do domowej sesji aromaterapeutycznej. Wystarczy dodać wybrany olejek eteryczny lub zapachowy do pojemnika na wodę, aby cieszyć się ulubionym zapachem w postaci otulającej mgiełki.


Parametry techniczne:

 • Obsługiwana powierzchnia

 • Napięcie: AC 220 ~ 240 V

 • Moc 20 W

 • Pojemność zbiornika: 2,2l

 • Regulacja siły wylotu mgiełki

 • Regulowana obrotowa dysza z wyrzutem mgiełki

 • Możliwość dodawania olejków aromaterapeutycznych

 • Automatyczne wyłączenie w przypadku braku wody

 • Do 8 godzin pracy na jednym napełnieniu zbiornika

 • Wymiary: 28,5 x 15 x 15 cm

 • Waga: 0,9 kgZestaw zawiera:

- nawilżacz UH102 green

- instrukcja obsługi

- karta gwarancyjna

- paragon fiskalny lub faktura VatGwarancja 30 miesięcy