Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Gwarancja: 30 miesięcy
Wysyłka w ciągu: 2 dni
299,00 PLN

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak negatywny wpływ mają na nas sprzęty, które na co dzień służą nam do pracy, rozrywki oraz wypoczynku. Urządzenia elektryczne – telewizory, komputery, sprzęt agd – te wszystkie gadżety wytwarzają dużą ilość dodatnio naładowanych cząsteczek, które mają zaskakująco negatywny wpływ na naszą kondycję, samopoczucie, a nawet odporność. Co więc należy zrobić, aby cieszyć się możliwością bezpiecznego użytkowania urządzeń, które są nieodzownym elementem naszego życia? Z pomocą przychodzi nowoczesny nawilżacz powietrza UH2100 X – Line, wyprodukowany przez firmę N’Oveen, wiodącego lidera na polskim rynku nawilżaczy i jonizatorów.

Co wyróżnia nawilżacz powietrza UH2100 X – Line? Poza wieloma praktycznymi aspektami oraz najwyższą skutecznością działania, nawilżacz wyróżnia wyjątkowo estetyczny, nowoczesny wygląd idący w parze z intuicyjnością oraz prostotą obsługi. Dzięki zaopatrzeniu w ekran LED oraz panel dotykowy z bardzo prostym menu, obsługa nawilżacza nie przysporzy żadnych problemów. Urządzenie posiada w zestawie pilot z możliwością zdalnego sterowania, co jeszcze bardziej skraca i ułatwia użytkowanie nawilżacza powietrza UH2100 X – Line.


nawilżacz uh2100 x-line

Nawilżacz powietrza UH2100 X – Line to mnogość wyjątkowych funkcji zamkniętych w kompaktowym, łatwym do przenoszenia urządzeniu. Wyjątkowa technologia plazmowa pozwala na neutralizację szkodliwych jonów dodatnich z bardzo wysoką skutecznością, przynosząc poprawę kondycji oraz samopoczucia. Producent zaopatrzył urządzenie w podwójny dyfuzor, który swoim zasięgiem obejmuje nawet dwukrotnie większą powierzchnię niż zwykłe nawilżacze. Nawilżacz posiada system nagrzewający pozwalający na wyrzut ciepłej mgiełki, co potęguje przyjemne doznania płynące z obsługi urządzenia.

Oprócz wyjątkowej skuteczności oraz intuicyjności, na uwagę zasługuje praktyczny czujnik umieszczony na zewnętrznej powłoce. Czujnik dokonuje stałego pomiaru wilgoci i automatycznie kalibruje stopień wyrzutu mgiełki, nie należy obawiać się więc, że nastąpi nadmierne zawilgocenie pomieszczenia. Kolejnym praktycznym aspektem zasługującym na uwagę jest możliwość ręcznego zaprogramowania czasu pracy nawilżacza – urządzenie wyłączy się o wskazanej przez użytkownika godzinie. Pozwala to na błyskawiczne zaprogramowanie czasu pracy na czas naszej nieobecności.

Z bogatego wachlarza funkcji nawilżacza powietrza UH2100 X – Line, zdecydowanie warty uwagi jest dodatkowy filtr N’OVEEN UHF-21 z żywicą jonowymienną, który skutecznie zmiękcza wodę. Twarda woda zostaje pozbawiona jonów wapnia i magnezu, zamieniając się w czystą mgiełkę wolną od osadu oraz bakterii czy drobnoustrojów.

Nawilżacz powietrza UH2100 X – Line docenią wielbiciele i wielbicielki aromaterapii – zamieszczoną filcową tackę można nasączyć ulubionym olejkiem eterycznym. Producent w prezencie dołącza do zestawu wyjątkowy olejek do aromaterapii, który rozpieści zmysły i pozwoli na błogi relaks w zaciszu własnych czterech ścian.

filtr antybakteryjny uh2100 x-line

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza UH2100 X-LINE wyposażony jest w wymienny filtr antybakteryjny N’OVEEN UHF-21, który jest dołączony do zestawu.

Filtr zbudowany z żywicy jonowymiennej zmiękcza twardą wodę poprzez usunięcie z niej jonów wapnia i magnezu. Dzięki temu urządzenie wytwarza mgiełkę pozbawioną kamienia – czystą i nie pozostawiającą białego nalotu. Również we wnętrzu urządzenia nie odkłada się kamień. Dodatkowo filtr likwiduje bakterie, co sprawia, że mgiełka wytwarzana przez nawilżacz jest jeszcze bardziej zdrowa dla Ciebie i Twojego dziecka.


W zależności od częstotliwości użytkowania nawilżacza zaleca się wymianę filtra co 4-6 miesięcy. Filtr N’OVEEN UHF-21 można dokupić również osobno.Parametry techniczne:

 • Napięcie zasilania 220 – 240 V 50 Hz

 • Pobór Mocy 110W

 • Pojemność zbiornika: 5,5l

 • Regulacja siły wylotu mgiełki

 • Regulowana obrotowa dysza z wyrzutem mgiełki

 • Możliwość dodawania olejków aromaterapeutycznych

 • Automatyczne wyłączenie w przypadku braku wody

 • Do 12 godzin pracy na jednym napełnieniu zbiornika

 • Możliwość dodawania olejków aromaterapeutycznych

 • Pilot zdalnego sterowania

 • Wymiary: 33,5 x 28 x 19,6 cm

 • Waga: 3,7 kg


Zestaw zawiera:

 • Nawilżacz UH2100 X-LINE

 • pilot zdalnego sterowania

 • filtr antybakteryjny

 • polska instrukcja obsługi

 • paragon fiskalny lub faktura Vat


Gwarancja 30 miesięcy