Wczytuję dane...
Firma

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroko pojętą problematyką czystego i zdrowego powietrza. W dzisiejszych czasach nabiera to szczególnego znaczenia, bo w jakim zanieczyszczonym środowisku żyjemy, to każdy z nas doskonale wie. Ozoneo.pl dostarcza rozwiązania pozwalające cieszyć się oczyszczonym, świeżym ale przede wszystkim zdrowym powietrzem we własnym otoczeniu - w domu, biurze, samochodzie.

Nasza oferta obejmuje urządzenia zarówno do użytku codziennego przez klientów indywidualnych, jak również rozwiązania profesjonalne - przeznaczone dla odbiorców biznesowych.

Z naszych urządzeń na chwilę obecną korzystają firmy z takich branż jak:

- motoryzacja

- hotelarstwo 

- gastronomia

- medycyna 

- salony kosmetyczne

- ośrodki SPA

- sanatoria

- gospodarstwa rolne

- hodowle ptaków

- zakłady przemysłowe
 

a także setki zadowolonych klientów indywidualnych którzy z naszych urządzeń korzystają bezpośrednio u siebie w domu czy np samochodzie.
 

To co wyróżnia naszą firmę to pełen serwis gwarancyjny jak również pogwarancyjny. Mamy też unikatowy system gwarancji działający w modelu door-to-door.
 

Nasze urządzenia - jonizator powietrza, generator ozonu, ozonator, nawilżacz powietrza - skutecznym panaceum na współczesne problemy z zanieczyszczonym powietrzem.