Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Gwarancja: 24 miesięcy
Wysyłka w ciągu: 1-3 dni
299,00 PLN
349,00 PLN
Oszczędzasz 50.00 PLN
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 349.00 PLN

OCZYSZCZACZ POWIETRZA WISH

Oczyszczacz powietrza do domu, biura, pokoju dziecięcego. Idealne rozwiązanie dla alergików oraz każdego kto chcę zwiększyć komfort swojego życia. 

Oczyszczacz eliminuje zanieczyszczenia pochodzące z kurzu, sierści domowych zwierząt, dymu, dymu tytoniowego, pyłków, kominków oraz pleśni.BENZO(A)PIREN

To jedna z najbardziej rakotwórczych substancji znajdująca się na liście Międzynarodowej Agencji Badań nad Rakiem. To najbardziej toksyczny składnik smogu - mgły zawierającej zanieczyszczenia powietrza. Benzo(a)piren gromadzi się w organizmie i może powodować raka, upośledzać płodność i działać szkodliwie na dziecko w łonie matki. 

Polska aż 40-krotnie przekracza dopuszczaną przez WHO emisję benzo(a)pirenu! 

Pokazuje to opublikowany coroczny raport Europejskiej Agencji Środowiska (EEA) „Jakość powietrza w Europie – 2018”. EEA wzięła pod lupę 41 europejskich krajów, w tym wszystkie państwa członkowskie Unii Europejskiej, i przeanalizowała dane dotyczące zanieczyszczenia powietrza w 2016 r. w ponad 2,5 tys. miast. Badała stężenie pyłów PM10 i mniejszych PM2,5 (to główne składniki smogu tworzącego się przez spalanie węgla), rakotwórczego benzo(a) pirenu, tlenków azotu pochodzących głównie z zanieczyszczeń samochodowych, związków siarki i ozonu.PYŁ ZAWIESZONY PM10 I PM2,5

Pył zawieszony jest mieszaniną cząstek stałych i kropelek cieczy utrzymujących się w powietrzu. Pył PM10 zawiera cząstki o średnicy mniejszej niż 10 µm, natomiast pył drobny PM2,5 cząstki o średnicy mniejszej niż 2,5 µm2-5. Szkodliwość pyłu dla zdrowia osób narażonych na kontakt z pyłem, związana jest ściśle z wielkością i składem chemicznym ziaren. Pył drobny o średnicy poniżej 2.5µm jest najbardziej niebezpieczny. Dociera on do pęcherzyków płucnych a nawet penetruje do naczyń krwionośnych, a stamtąd do krwiobiegu, stąd jest równo szkodliwy dla układu oddechowego jak i układu krążenia. Większe ziarna pyłu mogą powodować stany zapalne spojówek oraz błony śluzowej nosa i gardła. 

Oddychamy skażonym powietrzem. 

Smog przenika do naszych domów, jesteśmy narażeni na różnego typu choroby, które często ujawniają się dopiero z czasem. Trujące środki i pyły w powietrzu nie tylko przepełniają nasze powietrze, ale wdzierają się do naszych domów sprawiając że przestają one być bezpiecznym środowiskiem dla naszego zdrowia.
TRZY TRYBY PRACY

1. NIEBIESKI - spokojna, cicha praca, urządzenie pracuje wolniej

2. CZERWONY - najszybsza i najwydajniejsza praca urządzenia

3. TRYB NOCNY - brak podświetlenia, bardzo cicha praca


ŁATWA WYMIANA FILTRA

Wystarczy przekręcić dolną pokrywę i wyjąć filtr z urządzenia.


Żywotność filtra: do 12 msc.


Parametry techniczne:

  • Zasilanie: 12V (zasilacz w zestawie)

  • Moc: 4W

  • Waga: 1,21kg

  • Wymiary: 17,5 x 17,5 x 22 [cm]
Zestaw zawiera:

  • Oczyszczacz powietrza WISH
  • Filtr Hepa z aktywnym węglem
  • Instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna
  • Paragon fiskalny lub faktura vatGwarancja 24 miesiące w systemie door-to-door