Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka w ciągu: 1-3 dni


Ten model jest obecnie niedostępny, poznaj inne modele tutaj


Ozonator True Wash


True Wash to urządzenie z amerykańskim patentem, dzięki któremu żywność, Twoje przedmioty codziennego użytku, a także zabawki i przedmioty Twojego dziecka są pod kontrolą.

Przeprowadzone testy wykazują silne działanie przeciwbakteryjne i bakteriobójcze światła UV, aktywnego tlenu i wody, osiągając poziom [99,999%] redukcji E.coli 0157:H7 na sałacie rzymskiej i lodowej. 

Nie ma znanych bakterii ani wirusów odpornych na proces sterylizacji wykorzystany w urządzeniu TRUE WASH.


LAMPA UV USUWA PONAD 99% WIRUSÓW I BAKTERII

Urządzenie wykorzystuje bakteriobójczą lampę UV-C o długości fali 254nm. 

Dzięki działaniu promieni UV następuje rozpad molekularnej struktury RNA lub DNA wszystkich mikroorganizmów znajdujących się na przedmiotach codziennego użytku oraz żywności. 

Odpowiednia ilość światła UV przyczynia się do unieszkodliwienia wirusów i bakterii.


FUNKCJE URZĄDZENIA

Butelki, zabawki, przedmioty dziecka

12-minutowy cykl czyszczenia. W czasie oczyszczania aktywuje się dysza rozpylająca, pompa powietrza, generator ozonu, lampa UV oraz funkcja obrotowa kosza (wymagane jest użycie 600ml wody).

Owoce, warzywa, ziarna 

20-minutowy cykl czyszczenia. W czasie oczyszczania aktywuje się dysza rozpylająca, pompa powietrza, generator ozonu, lampa UV oraz funkcja obrotowa kosza (wymagane jest użycie 600ml wody).

Przedmioty codziennego użytku

10-minutowy cykl czyszczenia. W czasie oczyszczania aktywuje się pompę powietrza, generator ozonu, lampa UV oraz funkcja obrotowa kosza. W tym trybie nie używamy wody. 

Elektronika

Elektronika (bez użycia wody). 7-minutowy cykl czyszczenia. W czasie oczyszczania aktywuje się lampa UV oraz funkcja obrotowa kosza. W tym trybie nie używamy wody.

Manualny tryb czyszczenia 

10-minutowy cykl czyszczenia. W czasie oczyszczania aktywuje się dysza rozpylająca, pompa powietrza, generator ozonu, lampa UV oraz funkcja obrotowa kosza (wymagane jest użycie 600ml wody). Ten tryb można przedłużyć do 30 minut za pomocą przycisku ustawień czasu pracy. 

Manualny tryb dezynfekcji

10-minutowy cykl dezynfekcji. W czasie oczyszczania aktywuje się pompa powietrza,  lampa UV z generatorem ozonu oraz funkcja obrotowa kosza. Ten tryb można przedłużyć do 30 minut za pomocą przycisku ustawień czasu pracy. 

Funkcja obrotowa kosza

Umożliwia włączenie oraz wyłączenie funkcji obracania kosza podczas mycia i suszenia. 

Przycisk ustawień czasu pracy

Służy do wydłużenia czasu pracy w trybie manualnym do 30 minut.
ZDROWA, CZYSTA ŻYWNOŚĆ

Jedzenie bez chemii? Czy to już tylko oksymoron i marzenie nie do spełnienia?

Jedno (jedzenie) wydaje się coraz bardziej wykluczać drugie (bez chemii). Przemysł spożywczy, która produkuje i wytwarza żywność na masową skalę i to niezależnie od segmentu (mięso, warzywa i owoce, ryby czy jaja) działa w jednym kierunku - optymalizacji swojej produkcji. 

Co to znaczy? 

Chcąc wyprodukować jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem stawia się głównie na wydajność produkcji. Stąd wszechobecne pestycydy, azotany,hormony, antybiotyki, fosforany. 

Rozwiązaniem jest ozon! 

Ozon to cząsteczka składająca się z trzech atomów tlenu. Dwa atomy tlenu tworzą podstawową cząsteczkę tlenu – tlen, którym oddychamy, który jest niezbędny do życia. Trzeci atom tlenu może odłączyć się od cząsteczki ozonu i ponownie połączyć się z cząsteczkami innych substancji, zmieniając ich skład chemiczny. To właśnie ta zdolność do reagowania z innymi substancjami pomaga w skutecznej dezynfekcji. Ozon błyskawicznie usuwa bakterie (np. salmonella czy e.coli) i robi to o wiele szybciej niż chlor, a przy tym nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Ozonowanie usuwa również pestycydy, azotany, fosforany, konserwanty, zanieczyszczenia metaliczne znajdujące się na powierzchni żywności. 

Co ważne, proces ozonowania przedłuża również przydatność do spożycia produktów – to sposób na eliminację zalążków grzybów i pleśni oraz ograniczenie ryzyka namnażania się bakterii. Ozonowanie nie trwa długo, a do jego przeprowadzenia potrzebna jest jedynie woda oraz ozonator. 

Czy to bezpieczne? 

Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) wymaga, aby wydzielanie ozonu przez urządzenia medyczne do użytku w pomieszczeniach nie przekraczało 0,05 ppm. Proces czyszczenia w TRUEWASH zachodzi w zamkniętej strefie, która nie emituje O3. Urządzenie czyści się pod koniec cyklu przed otwarciem pokrywy. Zintegrowany filtr z węglem aktywnym zapobiega emisji O3 z TRUEWASH.


STERYLIZATOR DO BUTELEK DLA NIEMOWLĄT

Unikatowy, sprawdzony sposób na sterylizację butelek dla niemowląt, ale nie tylko!

Dzięki ozonatorowi True Wash bezpiecznie i w warunkach domowych oczyścisz i zdezynfekujesz większość przedmiotów swojego malucha! 

 • sterylizacja butelek

 • dezynfekcja smoczków, gryzaków

 • dezynfekcja i czyszczenie zabawek

True Wash to nie tylko czyste zabawki i butelki, a przede wszystkim zdrowa i bezpieczna żywność dla Twojego dziecka. Pozbawiona bakterii, zarodników pleśni i grzybów, a przede wszystkim wszechobecnych pestycydów i antybiotyków.


PARAMETRY TECHNICZNE:

 • Model: TW988 

 • Wymiary: 35,5 x 41,5 x 35,5 cm

 • Waga: 7,35 kg 

 • Zasilanie: 220-240 V 50 Hz

 • Moc: 50W 

 • Zużycie wody na 1 cykl czyszczenia: 600 ml 

 • Pojemność kosza: 8 l ZESTAW ZAWIERA:

 • Urządzenie TW988
 • Kosz na przedmioty/żywność

 • Kubek na wodę z miarką 

 • Instrukcja obsługi  Gwarancja 24 miesiące w systemie door-to-door