Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Gwarancja: 24 miesiące
Wysyłka w ciągu: 4-7 dni
4709,00 PLN

Profesjonalny, przemysłowy ozonator z możliwością pracy ciągłej, w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, wyjątkowo solidny i trwały, niezawodny w każdych warunkach pracy. Wydajność tego generatora to 40g/h. Większość ozonatorów na rynku ma programatory ograniczające ich czas pracy do kilkudziesięciu minut. Możliwość pracy ciągłej (np. kilkugodzinnej) może mieć duże znaczenie w niektórych procesach ozonowania, ponieważ możemy tutaj wykorzystać wydajność ozonatora w 100%, a przede wszystkim niektóre procesy ozonowania wymagają stałego podawania ozonu o okreslonym stężeniu przez dłuższy czas. Biorąc pod uwagę bardzo szybki czas rozpadu ozonu nie zawsze zastosowanie zwykłego ozonatora przyniesie oczekiwane rezulturaty. Ozonator X-PRO AIR pozwala na szybkie osiągnięcie stężenia progowego i utrzymanie go na wysokim poziomie przez określony czas np. kilka godzin co pozwala na skuteczne i profesjonalne przeprowadzanie procesów ozonowania w zależności od indywidualnych potrzeb.


Generator ozonu może pracować w trybie ciągłym do 24 godzin, posiada rozbudowany programator czasu pracy, opóźnienia startu oraz możliwość indywidualnej konfiguracji programatora. Obsługa ozonatora jest bardzo prosta, posiada on czytelny wyświetlacz oraz pilot.Ozonator wyprodukowany w Polsce.Zastosowania:

- ozonowanie pomieszczeń (pokoje, biura, sanitariaty, kuchnie, garaże, warsztaty, magazyny, chłodnie) kubatury 400-800m³

- odgrzybianie klimatyzacji samochodowej (50%wydajności)

- ozonowanie aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, naczepParametry techniczne:

Napięcie zasilania: 230V AC, 50/60Hz,

Moc: ≤455W

Wydajność ozonu: 40g/h możliwość pracy ciągłej

Metoda produkcji ozonu: wyładowania koronowe

Elektrody: odporne na wstrząsy, żywotność – bez ograniczeń

Czujnik temperatury układu WN i elektrod, zabezpieczenia proEMC

Regulacja wydajności: 20/20g

Wydajność wentylatora:

Wyłącznik czasowy:
- elektroniczny LCD 24h. +PILOT IR
- czytelny wyświetlacz,
- sygnalizacja dźwiękowa : wł/wył
- opóźnienie włączenia - wybór + własny program
- cykle pracy - wybór + własny program
- autostart – programowany
Obudowa: stal nierdzewna dekoracyjna szlifowana

Waga: 9 kg

Wymiary: 418x295x220mmZestaw zawiera:

generator ozonu X-PRO AIR 40 P

kabel zasilający

pilot

szczegółowa instrukcja obsługiGwarancja 24 miesiące, dożywotnia przy corocznym przeglądzie (po okresie standardowej gwarancji)

serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny