Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Wysyłka w ciągu: 1 dni
94,00 PLN
i-Leasing - leasing online

Zestaw 3 sztuk zapasowych wkładek mineralnych do generatora aktywnego wodoru Hendy.

Zestaw wystarcza na minimum 10-12 miesięcy – wkładki wymieniamy co 3-4 miesiące w zależności od ilości wytwarzanej w generatorze wody.


Mg+– magnez, który zwiększa ilość jonów wodorowych w wodzie, usuwa wolne rodniki z wody,

Aktywny węgiel – pochłania i usuwa szkodliwe związki,

Turmalin - jest naturalnym, półszlachetnym kamieniem. Kryształ ten należy do grupy krzemianów wydobywany jest głównie w Brazylii, Chinach i Izraelu i zwany jest także "elektrycznym kamieniem". Charakteryzuje się on dużą zawartością jonów i zdolnością do wytwarzania napięcia elektrycznego (0.06 mA). W kontakcie z wodą naturalnie wywołuje reakcję elektrolizy oraz generuje jony ujemne redukując molekuły wody do mikroklastrów.

W naturalny sposób emituje korzystne dla ludzkiego organizmu promieniowanie podczerwone, które przyczynia się do regeneracji i uzdrawiania żywych komórek. Turmalin łatwo elektryzuje się (jest piro-i piezoelektryczny), przyciąga szkodliwe substancje i je neutralizuje. Oczyszcza środowisko z bakterii, w naturalny sposób dezodoryzuje i czyści. Piękny minerał turmalin ma silne działanie absorpcyjne - wchłaniające a pochodząca od turmalinu naturalna energia jest niezwykle przydatna dla ciała człowieka,


Black Ball – ceramiczne kuleczki, które zmiękczają wodę.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...