Wczytuję dane...

Generatory ozonu z rodziny X-PRO – niezawodne ozonatory dla najbardziej wymagających

Generatory ozonu z rodziny X-PRO – niezawodne ozonatory dla najbardziej wymagających.W dzisiejszym artykule chcielibyśmy bliżej przedstawić polskiej produkcji profesjonalne generatory ozonu z serii X-PRO. Dlaczego właśnie te modele, skąd bierze się ich bezawaryjność i najwyższa jakość, do jakich zastosowań są przeznaczone - dowiecie się Państwo z dalszej części tego artykułu.


Seria ozonatorów X-PRO została zaprojektowana z myślą o użytkownikach profesjonalnych takich jak firmy sprzątające, firmy z sektora DDD jak również wszystkich podmiotów dla których liczą się profesjonalne rozwiązania na każdej płaszczyźnie ich działalności. Bardzo często ozonatory z tej serii wybierane są również przez klientów indywidualnych. Podobnie jak klienci komercyjni doceniają oni przede wszystkim znakomitą jakość wykonania urządzeń oraz ich niezawodność. Nie bez znaczenia jest też fakt, że są to solidne generatory naszej rodzimej produkcji i dodatkowo od lat udaje się utrzymać świetny stosunek ceny do jakości a także możliwości owych ozonatorów.
Ozonatory X-PRO bardzo szybko wysycają pomieszczenie do odpowiedniego stężenia progowego a następnie pozwalają utrzymać to stężenie przez odpowiedni czas (w zależności od wykonywanego zabiegu). Jest to możliwe dzięki brakom ograniczników czasowych i dostosowaniu całego urządzenia do pracy ciągłej.

Zastosowania:

- dezynfekcja wszelkiego rodzaju pomieszczeń nawet o dużej kubaturze, pojazdów, układów klimatyzacji

- ozonowanie mieszkań, domów, obiektów medycznych, przemysłowych, hoteli, sal restauracyjnych, biur, magazynów, chłodni, pojazdów, przestrzeni ładunkowych

- usuwanie grzybów, pleśni

- usuwanie wszelkich uciążliwych zapachów niezależnie od źródła ich pochodzenia


    Cechy wspólne wszystkich modeli X-PRO.Wszystkie ozonatory z serii X-PRO zostały wyposażone w wysokiej klasy antystatyczne, siatkowane elektrody wyładowań koronowych. Są one tunelowane, co dodatkowo wpływa na ich sprawność i wydajność. Montowane są wielopunktowo. Ich żywotność znamionowa jest określana na aż ok 20 tys. godzin pracy. Aby łatwiej zobrazować jak długi jest to czas, przyjmijmy że ozonator będzie pracował każdego dnia 8 godzin, to daje nam to 2500 dni czyli prawie 7 lat. Dodatkowo elektrody są odporne na wstrząsy, uderzenia a nawet upadek urządzenia.Każdy ozonator posiada też czujniki temperatury które chronią przed przegrzaniem, zabezpieczenia przeciprzepięciowe oraz przeciwzakłóceniowe – dodatkowy układ eliminuje zakłócenia elektromagnetyczneWszystkie generatory ozonu posiadają wielofunkcyjny programator pracy z czytelnym wyświetlaczem. Dzięki temu można idealnie dostosować pracę ozonatora do naszych aktualnych potrzeb. Możemy programować:- czas pracy ozonatora do 24h regulowany dwoma przyciskami (godziny/minuty) ze skokiem co 1 minutę.- opóźnienie włączenia – można wybrać jedno z gotowych ustawień lub skonfigurować własne- praca cykliczna – tu również możemy skorzystać z gotowych propozycji pracy cyklicznej lub w pełni dowolnie skonfigurować czas pracy, czas przerwy i ilość cykli. Wówczas np. ozonator wykona automatycznie 4 cykle w których będzie pracował 2 h naprzemiennie z 1 h postoju. Lub inną, przez nas ustaloną ilość cykli czasu pracy i postojów.- programowany autostart

  


Dodatkowo wyświetlacz wskazuje nam prawidłową pracę wentylatora oraz elektrod a także czas jaki upłynął od startu. Programatory są odporne na działanie ozonu.Wszystkie operacje na programatorze a także start i koniec pracy ozonatora są potwierdzane sygnałem dzwiękowym, który można wyłączyć w ustawieniach.Całość zamknięta jest w solidnej, odpornej na działanie ozonu obudowie ze stali nierdzewnej.

     Rodzina profesjonalnych ozonatorów X-PRO składa się z czterech modeli o różnych wydajnościach i zakresie regulacji ilości produkowanego ozonu. Dzięki temu można dobrać ozonator idealny do naszych indywidualnych potrzeb.
X-PRO AIR 10 P

Model o wydajności 10 g/h. Pozwala na dezynfekcję kubatur do 100 m³ oraz ozonowanie w celu odświeżenia kubatur do 200 m³. Nie przeszkadza tu brak regulacji wydajności ozonu ponieważ z powodzeniem zastosujemy go zarówno w pomieszczeniach jak i pojazdach przy odgrzybianiu chociażby klimatyzacji. Wymiary ozonatora to 36 x 22 x16 cm waga ok 6 kg.
X-PRO AIR 20 P

Model o wydajności 10 g/h. Pozwala na dezynfekcję kubatur do 200 m³ oraz ozonowanie w celu odświeżenia kubatur do 400 m³. Wydajność można regulować w zakresie 10/20 g/h dzięki temu znacznie podnosi się jego funkcjonalność Wymiary ozonatora to 36 x 22 x16 cm waga ok 7 kg.
X-PRO AIR 30 P

Model o wydajności 30 g/h. Najbardziej uniwersalny i najczęściej wybierany z całej serii. Pozwala na dezynfekcję kubatur do 300 m³ oraz ozonowanie w celu odświeżenia kubatur do 600 m³. Wydajność można regulować w zakresie 10/20/30 g/h dzięki temu znacznie podnosi się jego funkcjonalność ponieważ zastosujemy go zarówno w dużych pomieszczeniach ale też małych oraz pojazdach, odgrzybianiu klimatyzacji itp. Wymiary ozonatora to 41 x 29 x22 cm, waga ok 9 kg.
X-PRO AIR 40 P

Model o wydajności 40 g/h. Pozwala na dezynfekcję kubatur do 400 m³ oraz ozonowanie w celu odświeżenia kubatur do 800 m³. Wydajność można regulować w zakresie 20/40 g/h dzięki temu znacznie podnosi się jego funkcjonalność ponieważ zastosujemy go zarówno w dużych pomieszczeniach ale też małych oraz pojazdach, odgrzybianiu klimatyzacji itp. Wymiary ozonatora to 41 x 29 x 22 cm, waga ok 9 kg.Każdy z tych modeli występuję w wersji zarówno z pilotem zdalnego sterowania jak i bez.

Wszystkie ozonatory z serii X-PRO AIR znajdziesz tutaj: https://ozoneo.pl/profesjonalne-generatory-ozonu