Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Wysyłka w ciągu: 1-3 dni
209,00 PLN
i-Leasing - leasing online

Zestaw filtrów wymiennych do oczyszczacz INZENI AP6006

– filtr HEPA 13

– filtr z aktywnym węglem + filtr fotokatalityczny

Filtr wstępny 

Montowany przy wlocie powietrza. Wykonany z drobnej siateczki mikronowej skutecznie, bo w ponad 99%, blokuje włókniste cząstki stałe o średnicy od 2,5 mm i większe. Jego zadaniem jest blokada większych zanieczyszczeń: włosów, sierści, kurzu czy też okruchów tak by nie dostały się one do kolejnych filtrów i nie spowodowały ich zapchania. Filtr wstępny można wielokrotnie myć pod bieżącą ciepłą wodą bez użycia detergentów. Przed ponownym montażem należy go dobrze osuszyć. 


Filtr HEPA 13 (wysoko skuteczny filtr cząsteczkowy powietrza) 

Wykonany z cienkiego jak papier materiału filtracyjnego wykonanego z włókna szklanego o charakterystycznej wielkości włókien oraz odpowiednim ich rozłożeniu. Skuteczne, bo w 99,9%, usuwa z powietrza zanieczyszczenia o cząsteczkach z zakresu wielkości od 0,003 μm do ponad 10 μm takie jak między innymi: pyły zawieszone m.in. PM2.5, PM10 pyłki roślin, zarodniki pleśni czy alergeny roztoczy unoszący się kurz i sierść niektóre bakterie, wirusy i zarodniki grzybów 

Filtr z aktywnym węglem + filtr fotokatalityczny 

Filtry węglowe uzupełniają pracę filtrów HEPA. Usuwają organiczne zanieczyszczenia gazowe takie jak między innymi lotne związki organiczne, dym z papierosów oraz odory. Filtry fotokatalityczne przyspieszają reakcje chemiczne. Rozdrobniony tlenek tytanu pod wpływem światła wzmacnia bakteriobójcze działanie filtra UV.